Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Realizace výukového modelu pro laboratoř - převodovka

Bakalářská práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Hnilica, Jaroslav

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Tato práce je zaměřena na popis zařízení, používaných ke změně převodového poměru v automobilovém průmyslu. Zvýšená pozornost bude věnována zejména popisu jednotlivých částí a funkce celku. Cílem této práce je vytvořit výukový model, na kterém je možno vysvětlit a názorně demonstrovat funkci manuálně řazené pětistupňové převodovky a jejích jednotlivých částí. Dále pak, navrhnout způsob výuky na tomto modelu.

Popis

Klíčová slova

gearboxes, gear equipment, Synchronization, reverse gear, gear wheels, tutorial models, převodovky, řadící zařízení, Synchronizace, zpětné chody, ozubená kola, výukové modely

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By