Hodnotenie kvality slovenských verejných vysokých škôl na základe vybraných ukazovateľov

Konferenční objektpublished
Náhled není k dispozici

Oponent

Jedným zo základných zdrojov príjmov verejných vysokých škôl je dotácia zo štátneho rozpočtu. Ak sa verejná vysoká škola uchádza o verejné zdroje, výsledky hodnotenia jej kvality sa stávajú vecou verejnou. Preto považujeme za veľmi podstatné zverejňovať výsledky hodnotenia kvality verejných vysokých škôl. Predmetom tohto príspevku je „zmapovať“ situácia hodnotenia kvality slovenských vysokých škôl a to ako z národného, tak aj z medzinárodného pohľadu a poukázať na niektoré problémy, ktoré sú s tým spojené.

s. 500-504
p. 500-504

bez omezení

Veřejná správa 2006 (září 2006, Seč u Chrudimi, Česko)