Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Restaurování sochy alegorie Asie ze sousoší sv. Františka Xaverského před Jezuitskou kolejí v Kutné Hoře, restaurování štukové sochy andílka z Kaple sv. Isidora v Křenově, zkoumání a vyhodnocení tmelicích směsí použitých v minulosti při restaurování

Bakalářská práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Kolář, Roman

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Bakalářská práce se zabývá zkoumáním a vyhodnocením tmelicích směsí používaných v minulosti při restaurování na vybraných objektech. Obsahuje také restaurátorské zprávy k provedeným restaurátorským zákrokům na vápencové soše alegorie Asie z Kutné Hory a štukové soše andílka z Kaple sv. Isidora v Křenově.

Popis

Klíčová slova

tmely, Kutná Hora, mušlový vápenec, restaurování, štuk, kaple sv. Isidora v Křenově, putty, shell limestone, restoration, stucco statue, chapel of Saint Isidor in Křenov

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By