Začlenění vysokoškolsky vzdělaných sester do multidisciplinárního týmu

Bakalářská práce

Má bakalářská práce s názvem "Začlenění vysokoškolsky vzdělaných sester do multidisciplinárního týmu" je teoreticko - výzkumného charakteru. Teoretická část mapuje přednosti a úskalí týmové spolupráce, stručně poskytuje informace o jednotlivých kategoriích zdravotnických pracovníků a také se blíže zaměřuje na profil sestry a systém současného vzdělávání sester. Výzkumná část si klade za cíl zjistit reálné postavení vysokoškolsky vzdělaných sester v multidisciplinárním týmu. Prostřednictvím dotazníkového šetření zjišťuje názory členů multidisciplinárního týmu na vysokoškolské studium sester a jeho uplatnění ve zdravotnické praxi.

Bez omezení

Všeobecná sestra

Ošetřovatelství

Univerzitní knihovna (sklad)