Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Posouzení a návrh řešení organizace dopravy na ulici Studentská

Diplomová práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Šanca, Ondřej

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Práce se zabývá řešením dopravy na ulici Studentská v Pardubicích v roce 2025, kdy se plánuje prodloužení ulice Studentská na přeložku silnice I/36 a dokončení obytné výstavby v lokalitě Cihelna. První část je věnována vstupním údajům, druhá analýze stavu v roce 2008, ve třetí části je navrhováno řešení pro rok 2025 v pěti variantách a ve čtvrté části jsou varianty vyhodnoceny.

Popis

Klíčová slova

terminating and generated traffic, traffic surveys, individual transport, traffic density, passenger car journeys, heavy vehicle journeys, cílová a výchozí doprava, dopravní průzkumy, Individuální automobilová doprava, Intenzita dopravy, jízdy osobních automobilů, jízdy těžkých vozidel

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By