Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Využití kamery pro zpracování obrazu v embedded systémech

Bakalářská práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Hakl, Jiří

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Bakalářská práce měla za cíl zprovoznění kameru na embedded systému. Embedded systém komunikuje s kamerou prostřednictvím sériové linky a provádí zpracování dat obdržených kamerou. Úprava zpracovaných dat se provádí v podobě negativu nebo Laplaceova operátoru a výsledek v podobě snímku zobrazuje na LCD displeji. Embedded systém je řízen programem na PC.

Popis

Klíčová slova

digitalizace, kódování, embedded systém, kamera, obrazové informace, zpracování obrazu, digitalization, encoding, embedded system, camera, image information, image processing

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By