Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Optimalizace skladování hotových výrobků ve společnosti S & Ř, CH KOVO, společnost s ručením omezeným (s.r.o.)

Diplomová práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Zamastilová, Klára

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Diplomová práce se zabývá skladováním hotových výrobků ve společnosti S & Ř, CH KOVO, společnost s ručením omezeným (s.r.o.). První část obsahuje teoretické vymezení problematiky skladování a stručné představení štíhlého řízení. Součástí práce je analýza současného stavu skladování hotových výrobků, na níž navazuje návrhová část, která přibližuje možné návrhy na úpravu současného skladování hotových výrobků. Závěrečná část práce je věnována zhodnocení navrhovaného řešení.

Popis

Klíčová slova

skladování, hotové výrobky, plýtvání, metoda pozorování, spaghetti diagram, storage, finished products, waste, observation method, spaghetti diagram

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By