Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Racionalizace práce malého autoservisu

Bakalářská práceOmezený přístup
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Vobejda, Ondřej

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

V práci bude provedena analýza autoservisu Jaroslav Vobejda, kde budou analyzovány podmínky pro provoz, technologický postup pro přijímání vozidel do opravy, technologický postup při opravě vozidla a výměna pneumatik. Po analýze bude následovat návrhová část, kde budou předloženy návrhy na zlepšení provozu a nabídky služeb autoservisu. Závěrem bude provedeno zhodnocení předložených návrhů.

Popis

Klíčová slova

mechanic, car services, cars, technological process of repair vehicle, defects, automechanici, autoservisy, osobní automobily, technologický postup opravy automobilu, závady

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By