Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Marketing mikroregionu Dobříšsko a Novoknínsko se širším zaměřením na analýzu města Dobříš

Diplomová práceOmezený přístup
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Kopidlanská, Miroslava

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Tato diplomová práce je rozdělena do dvou částí. První část práce, teoretická část práce se věnuje poznatkům zaměřující se na základní pojmy marketingu, především na oblast marketingu města, marketingového výzkumu, marketingového mixu a v neposlední řadě na proces plánování rozvoje města. Druhá část práce, analytická část se zaměřuje konkrétně na marketing mikroregionu Dobříšsko a Novoknínsko a v širším kontextu je věnována analýze města Dobříš. Doprava, sociální podmínky, úroveň vzdělání, sport, kultura, hospodářská struktura města jsou základními pilíři situační analýzy. Práce obsahuje dále analýzu silných a slabých stránek, hlavních příležitostí a hrozeb, které jsou výsledkem situační analýzy. V dalších částech práce analyzuji dotazníkové šetření, které je vyhodnoceno jednak graficky a slovně a jednak statisticky. Poslední kapitola práce je věnována vizím a cílům rozvoje města .

Popis

Klíčová slova

Marketing mix, Marketing research, town development, microregions, Marketing, Marketingový mix, Marketingový výzkum, rozvoj města, mikroregiony, situační analýzy

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By