Investice obcí do životního prostředí, možnosti financování projektů - vodní hospodářství

Bakalářská práce
Náhled není k dispozici

Oponent

Tato bakalářská práce se zabývá problematikou investic do životního prostředí, především do oblasti vodního hospodářství. První a druhá část je věnována možnostem získávání finančních prostředků, na jedné straně ze státního rozpočtu a na straně druhé z fondů Evropské unie. Dále se práce zamýšlí nad různými zdroji znečištění podzemních i povrchových vod a nad problémy, které musí obce řešit v oblasti vodovodů a kanalizací. Poslední kapitola představuje praktický příklad obce, která řešila problémy kolem výstavby čistírny odpadních vod v roce 2005. Cílem bakalářské práce je utvořit ucelený pohled na danou problematiku, příklad z praxe má doložit, s jakými potížemi se obce při budování čističek odpadních vod musí potýkat, zejména co se týče žádání o finanční podporu.

50 s., 8 s. příloh

Pouze v rámci univerzity

Veřejná ekonomika a správa

Hospodářská politika a správa