Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Komparace daně z příjmů právnických osob v ČR a vybraným státem

Diplomová práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Polák, Gabriel

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Práce je věnována komparaci daně z příjmů právnických osob v České republice a Slovenské republice. Teoretická část obsahuje daň z příjmů právnických osob v České republice a daň z příjmů právnických osob ve Slovenské republice a také komparaci obou daní. Praktická část obsahuje praktické modelové příklady obou daní včetně komentářů a následnou komparaci v praktické části.

Popis

Klíčová slova

daň z příjmů právnických osob, daňová optimalizace, poplatník daně z příjmů právnických osob, základ daně, corporate income tax, tax optimization, corporate income tax payer, tax base

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By