Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Multiplatformní mobilní klientská aplikace pro geosociální sítě

Bakalářská práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Škorpil, Václav

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Bakalářská práce se zabývá analýzou geosociálních sítí a využitelností jejich aplikačních roz-hraní pro multiplatformní mobilní aplikaci a následné vytvoření takovéto aplikace. V prácijsou analyzovány 3 aplikační rozhraní a ke každému z nich je vytvořena SWOT analýza.Aplikace je vytvořena ve frameworku Flutter spoužitím návrhového vzoru BloC a vrstvenéarchitektury. Aplikace slouží kvyhledávání restaurací a zjištění informací o nich, vblízkostistanovené lokace. Uživatel také může filtrovat výsledky dle kategorií, vzdáleností, cenovouhladinou nebo textem.

Popis

Klíčová slova

POI, Yelp, GraphQL, cestovní ruch, multiplatformní aplikace, mobilní aplikace, geosocíální sítě, Flutter, geosocíální aplikace, POI, Yelp, GraphQL, tourism, multiplatform application, mobile application, geosocial network, Flutter, geosocial application

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By