Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Současné průmyslové klastry v ČR a jejich podpora z veřejných rozpočtů

Diplomová práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Marek, Daniel

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Diplomová práce je věnována průmyslovým klastrům a jejich financování. První část práce představuje regionální politiku, aby pak plynule přešla k dalším částem, kde jsou klastry charakterizovány. Následuje představení typů průmyslových klastrů a jejich vývoj. Další kapitola se zabývá financováním klastrů v České republice. Závěrečná část pak hodnotí efektivitu financování průmyslových klastrů v České republice veřejnými zdroji.

Popis

Klíčová slova

klastry, financování klastrů, efektivita financování, veřejné zdroje, clusters, financing of clusters, effectiveness of financing, public resources

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By