Digitální knihovna UPCE přechází na novou verzi. Omluvte prosím případné komplikace. / The UPCE Digital Library is migrating to a new version. We apologize for any inconvenience.

Publikace:
Vývoj metodiky EET

Bakalářská práceopen access
Načítá se...
Náhled

Datum

Autoři

Bártková, Tereza

Název časopisu

ISSN časopisu

Název svazku

Nakladatel

Univerzita Pardubice

Výzkumné projekty

Organizační jednotky

Číslo časopisu

Abstrakt

Tato bakalářská práce se věnuje systému elektronické evidence tržeb. Konkrétně se zabývá vývojem EET a jejím dopadu na podnikatele. V teoretické části jsou popsány základní pojmy, teoretická východiska zavedení EET v České republice, jednotlivé fáze zavádění a vývoj až po současnou situaci. V praktické části byl proveden empirický výzkum podnikatelských subjektů metodou řízených rozhovorů, kdy byl zjišťován dopad EET na podnikatele z první a druhé vlny zavádění. Na závěr jsou zhodnoceny negativní a pozitivní aspekty zavedení EET.

Popis

Klíčová slova

elektronická evidence tržeb, evidované tržby, subjekty, fáze zavádění, dopady, sales electronic registration, recorded sales, subjects, deployment phase, impacts

Citace

Permanentní identifikátor

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By